کفش برق سیفتی جاگر

کفش برق سیفتی جاگر

عمده ترین خطر تهدید کننده ی پا در محیط های صنعتی، سقوط ناگهانی اجسام سنگین بر روی پنجه ها و له شدن انگشتان پا یا برخورد جلوی کفش با قطعات تیز و برنده و آسیب دیدن پنجه ی پا می باشد بنابراین برای حفاظت پا در برابر این صدمات ، کفش های ایمنی در نظر گرفته شده است

یکی از مهمترین انواع کفش های ایمنی، نوع مورد استفاده توسط کارکنان صنعت برق، کفش های عایق می باشد . این کفش ها از زیره عایق برخوردار بوده و از تکمیل شدن مدار توسط پای فرد در هنگام برق گرفتگی جلوگیری کرده و در نتیجه مانع برق گرفتگی می شود .

کفش های ایمنی افرادی که با برق سر و کار دارند یا در محل کارشان احتمال ایجاد جرقه وجود دارد، باید فاقد هر نوع قطعات فلزی باشد

لایه خارجی رویه این محصول ، از نوعی پارچه مرغوب با قابیلت تنفس و تبادل هوایی تولید شده که باعث جلوگیری از تعرق زیاد می شود .

لایه داخلی از پارچه ۱۰۰ درصد پلی آمید آنتی باکتریال تولید شده که رطوبت داخل کفش را جذب می نماید و از طریق لایه خارجی کفش آزاد می نماید  .

این محصول بسیار با کیفیت اروپایی ، مانند دیگر کفش های عایق برق ، عاری از هر گونه ترکیبات فلزی بوده و زیره آن از ترکیب PU / TPU تولید شده که ضمنا مقاومت الکتریکی  تا ۱۸۰۰۰ ولت  را داراست .

جهت بالا بردن مقاومت برشی زیره ، یک صفحه کامپوزیتی مقاوم در برابر نفوذ اجسام خارجی و با مقاومت الکتریکی بالا ، درون زیره این محصول تعبیه شده است .

همچنین ، پنجه کامپوزیتی این محصول ، توانایی جذب ۲۰۰ ژول انرژی را دارد .

محصول کشور ایتالیا و تولید شده مطابق با الزامات استاندارد EN ISO 20345:2011

One thought on “کفش برق سیفتی جاگر

  • بهمن ۱۵, ۱۳۹۷ at ۶:۲۷ ق.ظ
    Permalink

    whoah this blog is wonderful i like reading your posts. Keep up the great work! You recognize, many individuals are looking around for this info, you can help them greatly.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.