کفش برق سیفتی جاگر

کفش برق سیفتی جاگر

عمده ترین خطر تهدید کننده ی پا در محیط های صنعتی، سقوط ناگهانی اجسام سنگین بر روی پنجه ها و له شدن انگشتان پا یا برخورد جلوی کفش با قطعات تیز و برنده و آسیب دیدن پنجه ی پا می باشد بنابراین برای حفاظت پا در برابر این صدمات ، کفش های ایمنی در نظر گرفته شده است

یکی از مهمترین انواع کفش های ایمنی، نوع مورد استفاده توسط کارکنان صنعت برق، کفش های عایق می باشد . این کفش ها از زیره عایق برخوردار بوده و از تکمیل شدن مدار توسط پای فرد در هنگام برق گرفتگی جلوگیری کرده و در نتیجه مانع برق گرفتگی می شود .

کفش های ایمنی افرادی که با برق سر و کار دارند یا در محل کارشان احتمال ایجاد جرقه وجود دارد، باید فاقد هر نوع قطعات فلزی باشد

لایه خارجی رویه این محصول ، از نوعی پارچه مرغوب با قابیلت تنفس و تبادل هوایی تولید شده که باعث جلوگیری از تعرق زیاد می شود .

لایه داخلی از پارچه ۱۰۰ درصد پلی آمید آنتی باکتریال تولید شده که رطوبت داخل کفش را جذب می نماید و از طریق لایه خارجی کفش آزاد می نماید  .

این محصول بسیار با کیفیت اروپایی ، مانند دیگر کفش های عایق برق ، عاری از هر گونه ترکیبات فلزی بوده و زیره آن از ترکیب PU / TPU تولید شده که ضمنا مقاومت الکتریکی  تا ۱۸۰۰۰ ولت  را داراست .

جهت بالا بردن مقاومت برشی زیره ، یک صفحه کامپوزیتی مقاوم در برابر نفوذ اجسام خارجی و با مقاومت الکتریکی بالا ، درون زیره این محصول تعبیه شده است .

همچنین ، پنجه کامپوزیتی این محصول ، توانایی جذب ۲۰۰ ژول انرژی را دارد .

محصول کشور ایتالیا و تولید شده مطابق با الزامات استاندارد EN ISO 20345:2011

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.